Makarská riviéra | Dovolená Makarská riviéra | Zájezdy Makarská riviéra

chorvatsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Makarské riviéře

 

Díky přírodním krásám, typické dalmatské architektuře, uměleckým památkám, bohatým možnostem kulturního a sportovního vyžití a v neposlední řadě obecně vysoké kvalitě ubytovacích zařízení je Makarská riviéra jednou z nejvyhledávanějších turistických oblastí na jadranském pobřeží. Hostům nabízí své služby široká škála hotelů, soukromých domů a vil i kempů. Náštěvníci si mohou vybrat typ letoviska, který jim bude nejlépe vyhovovat – jsou zde větší rušná střediska s nepřeberným množstvím hotelů, restaurací, obchodů, diskoték, klubů a sportovních zařízení, jako Makarská, Baška Voda, Gradac a zejména Podgora, dále menší exkluzivní letoviska (Brela) i malé obce a osady ideální pro trávení klidné dovolené, z nichž je možno jmenovat zejména Promajnu, Tučepi, Drašnici, Igrane, Živogošće, Drvenik, Zaostrog, Podacu a Brist.

Vybrané zájezdy Makarská riviéra

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

 
 

Ubytování

 

Hotely jsou klasické i pavilónového tipu, od jednodušších po luxusní, které nabízejí širokou škálu služeb. Jde o nová, moderní zařízení i starší hotely, z nichž ovšem většina byla v posledních letech pod tlakem konkurence přestavěna a zmodernizována. Jsou zde hotely nabízející ozdravné a wellness programy (zejména v Makarské), či starobylé vily a letohrádky přestavěné na hotely (v Tučepi).

          

Soukromé ubytování je možné v celé řadě domů buď přímo na pobřeží či na horských úbočích, kam se obytná zástavba postupně rozšiřuje. Ve vrcholné sezóně (přelom července a srpna) však mohou být volné kapacity i přesto silně omezené, proto doporučujeme zajistit si ubytování předem prostřednictvím české cestovní kanceláře nebo specializovaných turistických portálů.

Na Makarské riviéře se nachází i několik kempů umístěných v příjemném prostředí borových hájů, a to v oblasti Makarské, Podgory, Baško Polje, poblíž Drašnice a Živogošće. Jejich vybavení je velmi dobré, k dispozici jsou plážové bary a restaurace, obchůdky i půjčovny sportovních potřeb.

Doprava

 

Všechna letoviska Makarské riviéry leží přímo na Jadranské magistrále a jsou výborně dopravně dostupná. Z letiště ve Splitu jezdí linkové autobusy na hlavní splitské autobusové nádraží (hned vedle vlakového nádraží a přístavu) a odtud navazují meziměstské autobusy směrem na Omiš a Dubrovník, které zastavují v jednotlivých letoviscích. V Makarské a Drveniku jsou také trajektové přístavy, ze kterých vyplouvají trajekty na středodalmátské ostrovy Brač a Hvar.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje